Hírek
2015. November 09. 10:14, hétfő | Helyi
Újra zavartalan a forgalom Fertőszentmiklós térségében

A rendőrök befejezték a 85-ös számú főútvonalon történt baleset helyszínelését.
A rendőrök befejezték a 85-ös számú főútvonal 58. kilométerszelvényben történt személyi sérüléses közlekedési baleset helyszínelését. A helyszíni adatok alapján két személygépkocsi, az előzés szabályainak be nem tartása miatt ütközött. A balesetben két fő könnyen sérült.
Az érintett útszakaszon a műszaki mentés is befejeződött, a forgalom újra zavartalanul halad.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 15:02, kedd | Helyi
Bejelentés: nemsokára újra látogatható a Fertő-part
Májusban ismét látogatható lesz a Fertő-part. Megnyílik az északi kikötő nem csak a horgászok és a vitorlások előtt, de mindenki számára, aki szeretne ellátogatni a Fertő-tóhoz.
2025. Április 16. 15:28, szerda | Helyi
Soproni programok a tavaszi szünetre
Kézműves foglalkozás, tojáskeresés, előadások és sok más színes húsvéti programokkal készültek Sopron és környékén kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
2025. Április 11. 12:53, péntek | Helyi
A magyar költészet napja
Április 11-én, József Attila születésnapján ünnepeljük a Magyar Költészet Napját, melynek alkalmából városszerte tartanak ünnepségeket és egyéb programokat Sopronban.
2025. Április 03. 14:31, csütörtök | Helyi
Folyamatosan újulnak meg a soproni utak
Az elmúlt években több mint 100 utca újult meg Sopronban az önkormányzati program keretében, de a munka nem ért véget. A magyar kormány támogatásával 6 milliárd forintból folytatódnak az útfelújítások városszerte.