Városlista
2026. június 17, szerda - Laura

Hírek

2018. Március 19. 07:18, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Valamennyi vasútvonalon megindult a vonatközlekedés a hóviharok után

Valamennyi vasútvonalon megindult a vonatközlekedés a hóviharok után

Hétfőn üzemkezdettől valamennyi vasútvonalon megindult a menetrendszerű közlekedés - tájékoztatta a Mávinform hajnalban az MTI-t.

Karcag és Tiszafüred között is újraindult a vonatközlekedés, miután a hótorlaszokat hóekével megszüntették a vasúttársaság szakemberei.

Vasárnap az ország több vasútvonalán szünetelt a közlekedés a rendkívüli időjárás miatt. A havazás és a jegesedés felsővezetéki, illetve váltóműködési hibákat okozott, továbbá az erős szél miatt hótorlaszok akadályozták a vonatközlekedést.

Címkék: , hóvihar, vasút, vonat

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.

2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét

Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.

2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet

A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.

2026. Június 17. 06:54, szerda | Belföld

Magyar Péter: már a héten olcsóbb lehet a benzin és a gázolaj a védett árnál

A kőolaj világpiaci árának csökkenése és a forint erősödése miatt már a héten olcsóbb lehet a védett árnál a kutakon a benzin és a gázolaj - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán kedden.