Hírek
2021. Április 20. 09:39, kedd |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Véletlenül elsütött fegyver buktatta le a többszörösen körözött férfit

A 22 éves férfi ellen három elfogatóparancs volt érvényben.
A rendőrség ügyeletére április 17-én 10 óra 17 perckor érkezett bejelentés, hogy lövést hallottak egy II. kerületi lakásból. A címre a kerületi járőrök és a Budapesti Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Bevetési Osztály nyomozói érkeztek először – közölte a rendőrség.
A rendőrök azt látták, hogy valaki az erkélyen keresztül menekülni próbál, de az első emelet magasságából leesett. A férfit igazoltatták, az általa bediktált adatokról azonban hamar kiderült, hogy azok hamisak. Gyorsan megállapították valós személyazonosságát ¬ így arra is fény derült, hogy a 22 éves S. László miért menekült, és akarta félrevezetni a rendőröket: a Pesti Központi Kerületi Bíróság kábítószer birtoklása, kifosztás és garázdaság miatt adott ki ellene elfogatóparancsot.
A rendőrök az adatgyűjtés során megállapították azt is, hogy lövés egy tisztítás közben elsült, engedéllyel tartott gáz-és riasztófegyverből származott. Senki sem sérült meg, így emiatt nem indult eljárás.
A menekülés közben megsérült S. Lászlót orvosi ellátása után őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.