Hírek
2017. Július 10. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vízibicikliről vízbe esett, majd eltűnt egy férfi a Balatonban
Vízibicikliről vízbe esett, majd eltűnt egy férfi a Balatonban vasárnap kora délután a Siófok-Szabadisóstónál, keresése egyelőre nem járt eredménnyel
- tájékoztatta Bakó Zsuzsanna, a Somogy megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-t. A 35 éves férfi eltűnéséről 13 óra 40 perckor érkezett bejelentés a rendőrséghez, ezután hajókkal és helikopterekkel indultak a keresésére.
Az MTI információi szerint a keresésbe később a vízimentők is bekapcsolódtak, és szonár készülékkel kutatják át a vízterületet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
