Hírek
2012. December 12. 05:00, szerda |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Voice: Viszketős kór támadta meg Fatimát
Mohamed Fatima, a Voice tehetsége olyan betegséggel küzd, melyet orvosai sem tudnak beazonosítani. A kellemetlen tünetek megkeserítik a népszerű énekesnő mindennapjait.
– Ha belenézek a tükörbe, felteszem magamnak a kérdést: megérte? A válasz: igen is meg nem is. Hiszen a problémáim ellenére szeretem az új külsőm! De sajnos az egész testem tele van apró, piros viszkető foltokkal, amelyek immár egy éve nem múlnak el teljesen, csak gyógyszer hatására halványulnak – kezdte a az énekesnő, aki az elmúlt években gyomorgyűrűt kapott, és a kemény diéta során 72 kilótól szabadult meg.
– A műtét után nem sokkal kezdődtek a bajok. A hároméves diétázást, illetve a sebészi beavatkozást követően a szervezetem annyira legyengült, hogy egy egyszerű megfázás is levert a lábamról. Talán éppen emiatt alakulhatott ki valamilyen allergia. A kellemetlen viszkető érzés végigkíséri a napjaimat, nehezen tudom megállni, hogy ne nyúljak hozzájuk. Ráadásul elkezdett ritkulni a hajam. Ezek miatt sokszor magam alatt vagyok, de aki ismer, az tudja, semmilyen betegség nem téríthet el az utamról – vallotta be Fatima.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - A nulladik napon több generáció bulizhat együtt
Az idei Sziget fesztivál nulladik napján több generáció bulizhat együtt; a program összehozza azokat, akik az elmúlt három évtizedben tették különlegessé a fesztivált -
2026. Július 28. 05:00, kedd | Bulvár
Facebook-vita alakult ki arról, hogy mi történt Takács Péter asztalán, amíg kivonult a Házból
Magyar Péter valamilyen iratot elvett vagy odatett a volt egészségügyi államtitkár parlamenti asztalára hétfőn, miután az ellenzéki frakció kivonult az ülésteremből.
2026. Július 26. 05:00, vasárnap | Bulvár
Testvérpár is van a 201. Anna-bál szépei között
A balatonfüredi Windisch Laurát választották a 201. Anna-bál szépének, első udvarhölgye a debreceni Tollas Viktória, második udvarhölgye pedig a saját testvére, Windisch Regina lett.
2026. Július 24. 13:00, péntek | Bulvár
Freddie Mercury-szobrot avatnak Balatonszemesen
A Queen Fesztivál kiemelt eseményeként szombaton, Balatonszemesen, a Zenepavilonnál avatják fel Magyarország első köztéri Freddie Mercury-mellszobrát - közölték a szervezők az MTI-vel.
