Hírek
2013. Július 26. 09:18, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között
Vonat ütközött személygépkocsival a Békés megyei Okány és Vésztő állomás között péntek reggel, senki nem sérült meg, de jelenleg áll a vonatforgalom ezen a szakaszon - közölte a Mávinform az MTI-vel.
A Békéscsaba-Kötegyán-Vésztő vasútvonalon csaknem egyórás késésre kell számítaniuk az utasoknak - olvasható a közleményben.
A Mávinform tájékoztatása szerint a személygépkocsi a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére hajtott a sínekre, ahol összeütközött a Vésztőről Kötegyánra tartó személyvonattal. Sem a vonaton, sem a gépkocsiban nem sérült meg senki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
