Hírek
2018. Január 11. 11:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Vonattal ütközött egy kocsi Körmendnél
Személyvonattal ütközött egy gépkocsi csütörtökön délelőtt Horvátnádalja és Körmend között egy vasúti átjáróban - közölte a GYSEV szóvivője az MTI-vel.
Rázó László tájékoztatása szerint az autó a fénysorompó tilos jelzése ellenére hajtott a vasúti átjáróba, ahol összeütközött a Szentgotthárdról Szombathelyre közlekedő személyvonattal. A balesetben a gépkocsiban ülő két ember közül az egyik könnyű sérülést szenvedett.
Hozzáfűzte: a vonatforgalom a baleseti helyszínelés miatt áll, az utasokat Körmend és Szentgotthárd között vonatpótló autóbuszok szállítják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Belföld
NVI: a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be
Lejárt az egyéni választókerületi jelöltállítás, továbbá az országos listaállítás határideje is, a 106 egyéni választókerületben 872 jelöltet jelentettek be - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) az MTI-vel szombat este.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 10. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Március 08. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon
Nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon. Ennek sürgősen véget kell vetni!
2026. Március 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Óriási tömeg fogadta Magyar Pétert Pécsett
Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.
