Hírek
2022. Augusztus 17. 11:09, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Zárkatársai ölhettek meg egy fogvatartottat Budapesten
Megöltek egy fogvatartottat az egyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetben, a rendőrség az elhunyt két zárkatársát gyanúsítja a bűncselekmény elkövetésével
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon. A közlemény szerint kedd reggel holtan találtak az őrök egy 36 éves fogvatartottat az egyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetben. Az előzetes adatok idegenkezűségre utaltak, a soron kívül elvégzett igazságügyi boncolás megerősítette, hogy a férfi halálát bántalmazás okozta.
Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés miatt folytat nyomozást - írták. Hozzátették: az elhunyt két zárkatársát, egy 27 és egy 39 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
