2023. Július 07. 00:55, péntek | Sport

Juhász Csaba az Mecsek rali után, Pásztor Tomi navigálásával indul egy Peugeot 208 R4-el a 43. Rally Internazionale del Casentino-n.

Korda Racing: mindenki hozta, sőt, túlteljesítette a várt eredményt
2023. Április 21. 13:23, péntek | Sport

Ezen a hétvégén kezdődött a 2023-as HUMDA Magyar Rallye Bajnokság, mégpedig a Székesfehérvár Rallye keretein belül. A nagyon várt évadnyitó különös megmérettetés volt a Korda Racing számára.

Szerencsétlen betegség!
2023. Január 04. 09:36, szerda | Sport

Sajnos egy betegség vetett véget a Hevesi-Bottyán Mitsubishi trió remek szereplésének a Fenstherm Kontakt Szilveszter Rallye a Novo Fire Kupáért évzáró versenyen.

Rallye: Végre!
2020. Június 16. 18:00, kedd | Sport

Azt hiszem a címben szereplő szó jellemzett mindenkit a Kisvaszar Rallye-val kapcsolatban, ahol a csapatvezető Várkonyi Szabolcson kívül minden Ritmus ASE által támogatott pilóta rajthoz állt.

Rallye: Szeretnénk meglátni azt a céldobogót!
2018. Augusztus 29. 09:49, szerda | Sport

Interjú Fazekas András csapatvezetővel a Steelvent Ózd Rallye előtt.

Rallye: Reméljük, hogy minden rendben lesz!
2018. Augusztus 29. 07:37, szerda | Sport

Farkas Kálmán csapatvezetőt kérdem a CREDOBUS Salgó Rallye2 verseny előtt.

Maradandó élmény a ADAC 3-Städte Rally-n
2017. Október 25. 07:39, szerda | Sport

Körömöndi Szabolcs - Danku Miki Lada 2107 - EAST Motorsport KFT ADAC 3-Städte Rally

Rallye: Mitropa bronz a miénk!
2017. Október 24. 18:20, kedd | Sport

A 3. helyen végzett a 3-Städte Rallye-n a Mitropa Kupa értékelésében a Várkonyi-Makai duó, így megszerezte az éves értékelés 3. helyét is a bajnokságban. Remek verseny volt, rengeteg indulóval, szuper pályákkal.

Csajok a fedélzeten, avagy Heni a jobb1-ben
2017. Szeptember 14. 15:18, csütörtök | Sport

Lyukóbánya-Parasznya Rallye Sprint Gondi Motorsport - Citroen Saxo Buza Zsuzsa - Deák Henrietta 2017.09.16-17.

Top 5 a cél Miskolcon! - Kezdődik a Magyar Rallye Bajnokság
2017. Március 29. 21:52, szerda | Sport

A hétvégén a 23. Miskolc Rallye-val, 5 hónapos szünetet követően kezdődik a Magyar Rallye Bajnokság.

Rebenland Rallye: Várakozáson felül
2017. Március 22. 07:52, szerda | Sport

Várkonyi Szabolcs - Makai Gergely Rebenland Rally - Ausztria 2017.03.17-18. Ritmus ASE - Mitsubishi EVO IX.

Juhász Csaba: Padlóig fogjuk nyomni a gázt!
2015. Július 18. 08:12, szombat | Sport

A hétvégén testvéreddel Zsoltival, a Mátra Rallyn veszel részt a Honda Civic FD2 társaságában. Ezen a rallysprinten 4x8,42 km kell megtennetek minél rövidebb idő alatt, a Mátraszentimre - Mátrakeresztes szakaszon.