2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Június 16. 17:19, szombat |

Vívó Eb - Szerény eredmények női kardban és férfi tőrben

A pénteki nyitónaphoz hasonlóan szombaton is lemaradtak a magyarok az éremcsatározásokról az olaszországi vívó Európa-bajnokságon.

2012. Június 16. 10:58, szombat |

EURO-2012 - Kassai vezeti az ukrán-angol meccset

Kassai Viktor vezeti a továbbjutásról döntő keddi ukrán-angol mérkőzést a labdarúgó Európa-bajnokságon - a FourFourTwo magazin internetes oldala szerint.

2012. Június 15. 22:51, péntek |

EURO-2012 - Francia győzelem, megtört egy hatéves átok

A francia labdarúgó-válogatott pénteken 2-0-ra nyert a társházigazda ukrán csapat ellen az Európa-bajnokság D csoportjának második fordulójában.

2012. Június 15. 06:47, péntek |

Cristian Ugalde az MKB Veszprém játékosa lett

Az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata hároméves szerződést kötött Cristian Ugaldéval, aki így a magyar bajnok történetének első spanyol játékosa lett.

2012. Június 14. 05:00, csütörtök |

Női kosár Eb-selejtező - Minszki vereséggel kezdett a válogatott

Vereséggel kezdte meg a nyolcmeccses Európa-bajnoki selejtezősorozatot a női kosárlabda-válogatott, szerdán szoros mérkőzésen kikapott Fehéroroszországban.

EURO-2012 - Fordulatos mérkőzésen nyertek a portugálok

A portugál labdarúgó-válogatott szerdán 3-2-re győzött a dán csapat ellen az ukrán-lengyel közös rendezésű Európa-bajnokság B csoportjának második fordulójában.

EURO-2012 - Gomez duplájával német győzelem

A német labdarúgó-válogatott szerdán Mario Gomez két góljával 2-1-re nyert a holland csapat ellen az ukrán-lengyel közös rendezésű Európa-bajnokság B csoportjának 2. fordulójában.

2012. Június 12. 23:00, kedd |

EURO-2012 - Döntetlen a lengyel-orosz meccsen

EURO-2012 - Cseh győzelem a görögök ellen

A cseh válogatott kedden 2-1-re legyőzte a labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában a görög csapatot, amely így nehéz helyzetből várja a folytatást.