2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek

Férfi vízilabda Final Six - Az Eger győzelmével biztosan lesz magyar döntős
2017. Május 26. 07:30, péntek | Sport

A ZF-Eger 6-4-re legyőzte az olasz Brescia együttesét a budapesti Duna Arénában zajló férfi vízilabda Bajnokok Ligája hatos döntőjében, ezzel a legjobb négy közé jutott, ahol a Szolnok vár rá.

Nagy-Szín-Pad! - Döntős a Mörk, a Lóci Játszik és a Jónás Vera Experiment
2017. Május 24. 10:57, szerda | Bulvár

A Mörk, a Lóci Játszik és a Jónás Vera Experiment jutott be a Nagy-Szín-Pad! negyedik szériájának döntőjébe - jelentették be szerdán reggel a Petőfi Rádió Talpra magyar című adásában.

Az élő döntővel folytatódik a Virtuózok tehetségkutató
2017. Május 23. 05:04, kedd | Belföld

Az élő döntővel folytatódik pénteken a Virtuózok című klasszikus zenei tehetségkutató a Duna televízióban; 19.30-kor.

Eurovízió 2017 - Ma este döntő Pápai Jocival
2017. Május 13. 11:30, szombat | Belföld

20:30-kor kezdődik az Elővízió, majd 21 órától a 2017-es Eurovíziós Dalfesztivál döntője, melyben Pápai Joci nyolcadikként lép színpadra. A műsorok a Duna TV-n és a Médiaklikken is láthatóak lesznek.

Simic Aleksander, Abouzahra Amira és Remenyik Balázs jutott a Virtuózok döntőjébe
2017. Május 13. 08:21, szombat | Belföld

Simic Aleksander, Abouzahra Amira és Remenyik Balázs jutott a Virtuózok című klasszikus zenei tehetségkutató döntőjébe a kicsik korcsoportjából pénteken.

Bejutott az Eurovíziós Dalfesztivál döntőhébe Pápai Joci
2017. Május 12. 07:25, péntek | Belföld

Bejutott Pápai Joci az Origo című dallal az Eurovíziós Dalfesztivál döntőjébe csütörtökön este Kijevben. \"Nekem már az győzelem, hogy egyetlen romaként a döntő résztvevője lehetek\" - fogalmazott az énekes az MTI-nek.

Szombaton kiderül ki megy tőlünk az Eurovíziós Dalfesztiválra - ők az esélyesek
2017. Február 17. 10:41, péntek | Bulvár

Szombaton eldől, melyik dal és előadó lesz A Dal 2017 nyertese. A döntőben extra produkcióként fellép a tavalyi győztes, Freddie, valamint Molnár Ferenc Caramel, a zsűri egyik tagja.

Teljes a Dal 2017 döntős mezőnye, a Leander Killsé a legjobb szöveg
2017. Február 12. 09:23, vasárnap | Belföld

Tóth Gabi & Freddie Shuman feat. Lotfi Begi nyerte A Dal 2017 második elődöntőjét szombaton.

Történelmi New England-győzelem egy történelmi Super Bowlban
2017. Február 06. 07:40, hétfő | Sport

A New England Patriots 25 pontos hátrányból fordítva minden idők első hosszabbítással zárult Super Bowlján 34-28-ra legyőzte az Atlanta Falcons együttesét a profi amerikaifutball-liga (NFL) vasárnapi nagydöntőjében.

Fölszállott a páva - Ma van a döntő
2016. December 16. 07:52, péntek | Belföld

Ma van a Fölszállott a páva című népzenei és néptáncos tehetségkutató műsor döntője, amelyet a Duna televízió élőben közvetít.

Női kézilabda Kárpát Kupa - Döntőben a magyar válogatott
2016. November 27. 04:00, vasárnap | Sport

A jövő vasárnap kezdődő svédországi Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott 30-26-ra legyőzte a hollandok B-csapatát a kolozsvári Kárpát Kupa felkészülési torna szombati elődöntőjében.

Rendkívüli biztonsági készültség az Eb-döntő estéjén Párizsban
2016. Július 10. 10:23, vasárnap | Külföld

Rendkívüli rendőri készültség várható vasárnap este a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság döntőjét követően Párizsban a Champs-Elysées sugárúton, amelyet francia győzelem esetén elözönlenek majd a hazai szurkolók.