2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek

Kezdetét veszi a női euroliga - Visszatér az Uniqa Sopron
2015. Október 13. 11:41, kedd | Helyi sport

Szerdán elrajtol a 2015/2016-os európai kosárlabdaszezon, a nyitónapon magyar részről a női Euroligába egy év után visszatérő Uniqa Sopron és férfi Európa Kupában szerencsét próbáló Szolnoki Olaj lép pályára.

A női csapat magabiztosan nyert, a férfiak szoros mérközésen maradtak alul
2015. Október 12. 10:48, hétfő | Helyi

Felemás hétvége a soproni kosáréletben

Férfi kosárlabda NB I - Otthon győzte le a Sopront a címvédő Szolnok
2015. Október 07. 20:14, szerda | Helyi

A címvédő Szolnoki Olaj hazai pályán győzte le a Sopron együttesét szerdán a férfi kosárlabda NB I második fordulójában.

Hétvégén elkezdődött a kosárszezon
2015. Október 05. 10:50, hétfő | Helyi

A hölgyek és a férfiak is sikerrel vették az első mérközést

Harmadik lett Jekatyerinburgban a soproni kosárcsapat
2015. Október 01. 11:13, csütörtök | Helyi

A harmadik helyen végzett a jekatyerinburgi négyes tornán az NB I-ben címvédő Uniqa Sopron női kosárlabdacsapata.

Huszonnégy órás kosárlabdatorna amatőr csapatoknak Sopronban
2015. Szeptember 14. 15:03, hétfő | Helyi

Huszonnégy órás kosárlabdatornát rendeznek amatőr csapatoknak szeptember 26-án 15 órától a soproni Novomatic Arénában.

A Krasznai Kupán és Jekatyerinburgban készül a soproni bajnokcsapat
2015. Szeptember 09. 18:11, szerda | Helyi

A csütörtökön kezdődő Krasznai Kupán és egy jekatyerinburgi négyes tornán készül az október elején kezdődő NB I-es idényre a címvédő Uniqa Sopron női kosárlabdacsapata.

Legyőzte Ausztriát a férfi kosárlabda-válogatott
2013. Július 29. 07:43, hétfő | Sport

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott utolsó tesztmérkőzésén legyőzte vasárnap az osztrákokat Szombathelyen.

Kikapott Montenegrótól a férfi kosárlabda-válogatott
2013. Július 27. 08:50, szombat | Sport

Az augusztusi Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar férfi kosárlabda-válogatott négy ponttal kapott ki pénteken a montenegróiaktól Szombathelyen.

Támogatja-e a soproni kosárlabdázást és a sportaréna felújítását az önkormányzat?
2013. Május 18. 09:00, szombat | Helyi

Kérdőjelek a városvezetés körül.

Női kosárlabda Euroliga - Soproni vereség Schióban
2013. Január 11. 11:04, péntek | Helyi sport

A Sopron 89-71-re kikapott az olasz Schio vendégeként csütörtökön a női kosárlabda Euroliga kilencedik fordulójában.

2012. December 09. 15:32, vasárnap | Helyi sport

Szoros meccsen nyert a Sopron Zalaegerszegen

Jobb hajrájának köszönhetően két ponttal nyert Zalaegerszegen a Sopron a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.